Satanizm nie przejdzie! Nie pozwolimy! Wstań i walcz!


Bojkot wszystkich marek należących do Agros Nova: Łowicz, Włocławek, Kotlin, Fortuna, Tarczyn, Pysio, Garden, Krakus, Dr Witt.

"Nie szukaj diabła w Demonie. Poszukaj Demona w sobie. (...)

Twój Demon jest blisko! Gdy robisz coś, co Cię jara, czujesz, jak Twój Demon działa! (...)

Zawsze marzyłeś o tym, by je spotkać. Poznać bliżej. Tak blisko, jak tylko można...

Mamy dla Ciebie super wiadomość! Demony Seksu są dziś z nami! Demon seksu to kawałek nieba na ziemi. (...)

Przedstaw nam swojego Demona. A może masz ich w sobie kilka? Super!".


Takie właśnie słowa można przeczytać na oficjalnej stronie internetowej nowego produktu firmy Agros Nova. Produkt ten to nowy napój energetyczny pod nazwą "Demon Energy Drink", do którego reklamowania zaangażowany został Adam Darski ps. "Nergal". Promocja taka jest de facto jawną reklamą satanizmu i zachęca do wejścia w osobistą relację ze złem. Katolicy protestują!

W maju Agros Nova, producent soków i napojów owocowych, dżemów i przetworów pomidorowych, wprowadziła na rynek nowy napój energetyczny "Demon Energy Drink". Już wkrótce na ekranach telewizorów i billboardach pojawią się ociekające satanizmem oraz rozwiązłością reklamy napoju. Po ukazaniu się informacji o udziale Darskiego w reklamie napoju "Demon Energy Drink" rozpoczęła się akcja bojkotu produktów Agros Nova. Bojkotujący utworzyli stronę internetową: http://www.fa-cebook.com/SatanizmNiePrzejdzie-BojkotProduktowAgrosNova.


27 lipca protest odniósł pierwszy sukces - z oficjalnej strony napoju zniknął pentagram, zniknęły również najbardziej drastyczne zdjęcia reklamowe. Trzy dni później miał miejsce atak na protestujących. Masowo zgłaszano stronę "Satanizm nie przejdzie - bojkot produktów Agros Nova" do administracji Facebooka z informacjami o rzekomych naruszeniach regulaminu. Atak się nie udał.


Równolegle powstała druga platforma internetową łącząca protestujących: http://satanizmnie-przejdzie.pl/. Akcję wspierają media konserwatywne i katolickie. Celem kampanii jest wycofanie produktu albo całkowita zmiana jego wizerunku. W tym celu prowadzony jest konsumencki bojkot wszystkich marek należących do Agros Nova. Są to: Łowicz, Włocławek, Kotlin, Fortuna, Tarczyn, Pysio, Garden, Krakus, Dr Witt. Akcję bojkotu wspierają m.in.: prof. Adam Wielomski, prof. Jacek Bartyzel, Igor Janke, Magdalena Buczek, o. Aleksander Posacki, ks. Ksawery Knotz, a także liczne organizacje i środowiska katolickie.


Akcja bojkotu dotyczy nie tylko tego konkretnego produktu; jest protestem przeciwko "marketingowi kontrowersyjnemu" w ogóle. Komercyjna "zabawa złem", która stała się częścią współczesnej kultury i narzędziem marketingu, budzi bowiem sprzeciw coraz większej liczby osób. Elementami tej niebezpiecznej zabawy, do której wciąga się dzieci i młodzież, są m.in.: "straganowe" laleczki voodoo, zabawki serii "Monster high", niewinne z pozoru kucyki z bajki "My little Pony", czy popkulturowe hity typu "Harry Potter" czy "Zmierzch".


Protestujący katolicy nie są przeciwnikami przedstawiania wizerunku demona w mediach. Jeśli pokazywany jest on prawdziwie -jako byt realny i groźny. - Protesty wywołują próby przedstawiania go jako obiektu pożądania.


Osoby zainteresowane protestem więcej informacji znajdą na stronie http://niezalezna.pl/31657-satanizm--nie-przejdzie-nawet-w-wersji-light. Na stronie tej znaleźć można pięć kroków, z których składa się akcja protestacyjna.

1. Podpisanie petycji do kierownictwa firmy Agros Nova, co można uczynić na stronie: http://www.petycjeonline.com/ protest przeciwko satanizmowi w reklamach agros-nova;
2. Bojkotowanie wszystkich produktów spożywczych firmy Agros Nova: Garden, Krakus, Dr Witt, Kotlin, Fortuna, Pysio, Tarczyn, Łowicz, Włocławek oraz Demon;
3. Wysłanie e-maila z protestem na adres: opinie@agrosnova.pl; (uniwersalne wzory listów protestacyjnych znajdują się na stronie niezalezna.pl w zakładce "protest");
4. Propagowanie bojkotu i strony SatanizmNiePrzejdzie.pl wśród rodziny oraz znajomych;
5. Modlitwa w intencji powodzenia protestu!

"Tu jest Polska - satanizm nie przejdzie, nawet w wersji light!" - można przeczytać w apelu zamieszczonym na stronie SatanizmNie-Przejdzie.pl.


na podstawie informacji zawartych na stronie niezalezna.pl ŹRÓDŁO 36, 2 września 2012 r.


 
Wyszukiwarka

Czas ucieka


wieczność czeka

wschód słońca 03:40 UT,
zachód słońca 17:32 UT
okr. zimowy +1h; okr. letni +2h
Dziś jest: 105 dzień i 16 tydzień r.
do końca roku pozostało 260 dni
Imieniny obchodzą:
Olimpia, Anastazja, Bazyli
Twoje IP: 100.26.179.251
jesteś gościem wyświetlono razy obecnie jest gości
© by Marian Kurtycz
Ostatnia aktualizacja strony
03.02.2018
Witryna powstała 1 maja 2011 r. w dniu beatyfikacji Papieża Jana Pawła II