Gender w szkołach - zorganizowany, zbiorowy gwałt na duszy dziecka!
http://www.fronda.pl/a/gender-w-szkolach-zorganizowany-zbiorowy-gwalt-na-duszy-dziecka%2C28720.html

- Młodzież ma żyć jak seksnarkomanii niezdolni do rzeczy wyższych, szczególnie do wiary oraz tworzenia małżeństwa i rodziny. Wiem, o czym mówię, bo około 10 lat spędziłem na Zachodzie Europy i problemy te studiuję od 8 lat. Jest to potężny atak na godność osoby ludzkiej, w tym zwłaszcza na prawa rodziców do wychowania dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami. To tak, jakby w szkołach Izraela dzieci żydowskie na siłę nawracać na islam za pieniądze Żydów - pisze ks. Dariusz Oko i zachęca do wzmożonego protestu przeciwko deprawacji polskich dzieci przez genderowe szaleństwo.


Szanowni Państwo,

tym razem piszę w sprawie najwyższej wagi, chodzi o obronę dzieci i młodzieży, o obronę ich i naszej przyszłości przed śmiertelnym zagrożeniem, jakim jest deprawacja seksualna według ideologii gender. Homolobby organizuje potężne naciski na polskie Ministerstwo Edukacji Narodowej, aby od nowego roku tę absurdalną oraz zbrodniczą ideologię wprowadzić do wszystkich szkół i przedszkoli polskich. Tak ma być realizowany *program deprawacji i ateizacji młodzieży poprzez seksualizację.* Młodzież ma żyć jak seksnarkomanii niezdolni do rzeczy wyższych, szczególnie do wiary oraz tworzenia małżeństwa i rodziny. Wiem, o czym mówię, bo około 10 lat spędziłem na Zachodzie Europy i problemy te studiuję od 8 lat. Jest to potężny atak na godność osoby ludzkiej, w tym zwłaszcza na prawa rodziców do wychowania dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami. To tak, jakby w szkołach Izraela dzieci żydowskie na siłę nawracać na islam za pieniądze Żydów, bo chrześcijaństwo i genderideologia są podobnie przeciwne, jak judaizm i islam. Przestępstwo najgorszego rodzaju.

Co oznacza ta ideologia już w przedszkolach, ilustruje list czytelniczki "Gościa Niedzielnego" ze Szwajcarii. Można sobie wyobrazić, co dzieje się w szkołach, skoro już z maluchami chce się robić takie rzeczy. Ale ten list pokazuje również, jak rodzice i całe społeczeństwo może się obronić prze gender-ideologami, którzy, jak widać, często działają jak osoby głęboko zaburzone seksualnie, między innymi przez pedofilię.


LIST ZE SZWAJCARII:
Wersal się skończył

http://gosc.pl/files/11/05/05/598853_list_Gosc_34.jpg
http://gosc.pl/doc/1532074.Wersal-sie-skonczyl

"Seksedukacja po szwajcarsku. Sex-box dla przedszkoli zawiera dwa pluszaki: penisa w stanie wzwodu i rozchyloną waginę. W Polsce też się to już zaczyna. Rodzice bez ogródek muszą solidarnie powiedzieć ministerstwu krótkie i stanowcze NON POSSUMUS."

Przeczytałam na Gosc.pl Panstwa komentarze do konferencji MEN na temat seksualizacji dzieci w szkołach i śpieszę z dodatkowymi materiałami na ten temat. W Bazylei (Szwajcaria), w której mieszkam, podobna burza miała miejsce 2 lata temu.

Władze kantonalne zaproponowały obowiązkową edukację seksualną już dla czterolatków. Spokojni z natury Szwajcarzy, po zapoznaniu się z programem, a szczególnie z materiałami edukacyjnymi, zwarli szeregi. W ciągu zaledwie kilku dni zawiązały się rożne inicjatywy, aby pomysł zdusić w zarodku. Rzecz nazwano po imieniu - za całą akcją musi stać lobby pedofilskie, bo przecież żaden normalny rodzic nie wymyśliłby dla swojego czterolatka zabawek rodem z sex-shopu.

Załączam linki do zdjęcia z tak zwanym sex-boxem, przeznaczonym dla przedszkoli. Opublikował go w pełnej krasie lokalny tabloid Blick - zawiera między innymi dwa pluszaki: penisa w stanie wzwodu i rozchyloną waginę. Zabawki w sam raz do zabawy w kąciku przedszkolnym!

http://www.blick.ch/news/schweiz/verdirbt-dieser-sex-koffer-unsere-kinder-id76220.html

Wydaje się, że w następnej wersji władze kantonalne okroiły kuferek z pluszaków. Na stronie komitetu rodziców nie ma ich już na zdjęciach.

http://www.elternkomitee.ch/

Bazylejskim rodzicom zajęło kilka miesięcy, aby kanton wycofał się rakiem z pomysłu.

Proszę zauważyć, jak szerokie poparcie miała akcja protestacyjna. Na wyżej wymienionej stronie zebrano prawie 100 tys. podpisów, przy czym cały okręg bazylejski liczy ok. 400 tys. mieszkańców (160 tys. Bazylea Miasto Basel Stadt plus 260 tys. tzw. okręg bazylejski Basel Land).

Nie ma żadnych podstaw aby sądzić, że propozycje przedstawione przez MEN nie pójdą w tym samym kierunku co pomysł szwajcarski - w końcu oba wywodzą się z zaleceń WHO.

Wersal się skończył, gra toczy się o całe przyszłe pokolenia dzieci, które będą narażone na - nie boję się użyć tego słowa - gwałt na swojej dziecięcej niewinności. Dlatego polscy rodzice bez ogródek muszą solidarnie powiedzieć ministerstwu krótkie i stanowcze NON POSSUMUS.

Serdecznie Państwa pozdrawiam!

Anna Bartosik-Lielbriedis


I dalej -

Teraz nastała godzina działania, obrony naszych dzieci i młodzieży - podobnie, jak uczyniono to w Szwajcarii, pod żadnym pozorem zboczeńców nie można wpuszczać do szkół i przedszkoli!

Dlatego koniecznym jest, żeby każda osoba, która otrzymuje tego maila, przekazała go maksymalnie dużej liczbie innych osób. Następnie niech nasz udział w obronie dzieci polega przynajmniej na mówieniu o tym, ostrzeganiu oraz *na wysłaniu maila i listu do Ministerstwa **Edukacji Narodowej**na przykład według załączonego wzoru. *Ważne, aby list był wysłany także w formie pisemnej, to robi większe wrażenie, należy też żądać odpowiedzi i gwarancji, że u nas nie dojdzie co czegoś takiego, jak w Szwajcarii. Rodzice powinni też stale kontrolować, co w tym zakresie dzieje się w placówkach oświatowych oraz twardo domagać się respektowania swojej godności i swoich praw. W razie potrzeby należy korzystać z pomocy prawnej i przestępstwa nagłaśniać w mediach. To nasz podstawowy obowiązek, obrona dziecka jest najbardziej elementarnym obowiązkiem dorosłego.

Gorąca zachęcam też do zapoznania się z książką pani Gabriele Kuby, /Globalna rewolucja seksualna. Likwidacja wolności w imię wolności, / która właśnie ukazała się po polsku w wydawnictwie Homo Dei. Pani Kuby znakomicie obnaża niesłychane zakłamanie i niegodziwości gender- i homo-ideologii, podobnie jak książki profesora Leszka Kołakowskiego i Aleksandra Sołnieżycyna obnażały marksizm i komunizm. Jest prawdziwą kopalną prawdy i argumentów, tak potrzebnych w naszej obronie przed wielkim kłamstwem ideologii. Potwierdzam ją na podstawie całej mojej wiedzy i doświadczenia. Informacje o niej można znaleźć tutaj: http://homodei.com.pl/product_info.php?products_id=295

Teraz jest czas niezbędnego działania, dobro i bezpieczeństwo dzieci jest wartością najwyższą!

Z pozdrowieniami

Ks. Dariusz Oko


OTO WZÓR LISTU DO PANI MINISTER EDUKACJI KRYSTYNY SZUMILAS

Wydrukuj i wyślij pismo do p.Szumilas
http://www.fronda.gliwice.pl/do_pobrania/Raporty/szumilas_rodzice.doc

Krystyna Szumilas
Minister Edukacji Narodowej

Aleja Szucha 25
00-950 Warszawa

dotyczy:

Przeglądu treści szkolnych podręczników do biologii, WOS i WDŻR pod kątem przedstawienia w nich problematyki LGBTQ (Lesbijki, Geje, Osoby Biseksualne, Osoby Transpłciowe oraz Osoby Queer) i treści homofobicznych pt. "Szkoła milczenia".


Szanowna Pani Minister

Autorzy "Przeglądu..." żądając wycofania podręcznika do wychowania do życia w rodzinie "Wędrując ku dorosłości" i wprowadzenia obowiązkowej edukacji seksualnej w nauczaniu szkolnym, łamią konstytucyjne prawo rodziców do wychowania swoich dzieci.

Jako rodzice mamy nadzieję, że Ministerstwo Edukacji Narodowej nie podda się ideologicznym naciskom Stowarzyszenia Na Rzecz Lesbijek, Gejów, Osób Biseksualnych, Osób Transpłciowych oraz Osób Queer "Pracownia Różnorodności", ponieważ to my rodzice jako pierwsi będziemy ponosić konsekwencje nieuporządkowanej aktywności seksualnej, która jest wpisana w program permisywnej edukacji seksualnej. O taki typ edukacji wnioskują autorzy sprawozdania pt. "Szkoła Milczenia" (www.spr.org.pl).


Z poważaniem
---------------------

Do wiadomości:
- Media
- Stowarzyszenie Fundacja Rzecznik Praw Rodziców
ul. Kazimierza Wielkiego 31/41
05-120 Legionowo


Protestuj też jeśli jesteś nauczycielem lub wychowawcą!

Pismo do p. Szumilas wersja dla_nauczycieli
http://www.fronda.gliwice.pl/do_pobrania/Raporty/pismo_szybalska_nauczyciele.doc

Lub wklej i wyślij maila na adres: informacja@men.gov.pL
mailto:informacja@men.gov.pl

Prosimy kopie pism wysłanych do ministerstwa przesyłać na adres: fronda@fronda.gliwice.pl
mailto:fronda@fronda.gliwice.pl 
Wyszukiwarka

Czas ucieka


wieczność czeka

wschód słońca 03:40 UT,
zachód słońca 17:32 UT
okr. zimowy +1h; okr. letni +2h
Dziś jest: 105 dzień i 16 tydzień r.
do końca roku pozostało 260 dni
Imieniny obchodzą:
Olimpia, Anastazja, Bazyli
Twoje IP: 100.26.179.251
jesteś gościem wyświetlono razy obecnie jest gości
© by Marian Kurtycz
Ostatnia aktualizacja strony
03.02.2018
Witryna powstała 1 maja 2011 r. w dniu beatyfikacji Papieża Jana Pawła II